WITH THRIVE E+ PRO, YOU GET AN ALL-ACCESS PASS TO SPEED NO MATTER WHAT YOUR FITNESS LEVEL.

Designed with Liv’s 3F Design Philosophy, Thrive E+ is a flat-bar fitness E-bike built specifically for women in its frame geometry and contact points. Enjoy the pace with the SyncDrive Pro motor that provides a natural, yet powerful, E-bike experience. The motor also features Smart Assist Technology that automatically adjusts the support level based on your pedaling input. The 6-sensors translate measurements about your riding to add the perfect amount of power at just the right time for a fluid ride quality. The EnergyPak Smart battery is so sleek, you’ll have your friends looking twice to know it’s an E-bike. Forget any barriers to biking, you have the freedom to go farther on paved roads knowing the motor is there for support and powerful disc brakes add safety and control to your ride.

Hlavné výhody

Technologie Giant Hybrid Cycling

Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim Smart Assist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tento „mozek“ celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání.

Vysoký výkon a dlouhý dojezd

Středový motor SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký točivý moment 80 Nm a podporu až 360 %. Integrovaná lithiová baterie Giant EnergyPak Smart Compact nabízí kapacitu 500 Wh, dalších 250 Wh pro ještě vyšší dojezd vám přidá druhá baterie EnergyPak Plus, která bude nabízena samostatně jako volitelné příslušenství a připevní se na rám.

Automatický režim Smart Assist

Kromě pěti jízdních režimů, které volíte manuálně, máte k dispozici také plně automatické nastavení výše podpory motoru (tzv. režim Smart Assist), kdy systém sám vyhodnocuje, jako míru podpory má motor dodat. Kvůli této funkci je zde použita 6-senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

Zdieľať

Výhody

Thrive E+ Pro with interactive tooltips

Technológie

ALUXX SL Aluminum Technology
EnergyPak
Hybrid Cycling Technology
RideControl EVO
Smart Assist
SyncDrive Pro