THE THRIVE IS A FAST, FUN AND CONFIDENT FITNESS BIKE READY FOR SHORT DAILY SPINS OR LONG ROAD RIDES.

Hlavné výhody

Hliníkový rám ALUXX a karbonová vidlice

Thrive je postaven na lehkém a pohodlném hliníkovém rámu ALUXX s karbonovou vidlicí Advanced Composite. Rám má specifickou dámskou geometrii pro maximální pohodlí i při celodenních jízdách. Celkový vzhled rámu a tím i celého kola vylepšuje vedení bowdenů vnitřkem rámu a integrovaná sedlová objímka. Na zadních patkách jsou montážní body pro případnou instalaci blatníků nebo nosiče.

Vysoké pohodlí

Tlumit vibrace a zvyšovat tak vaše pohodlí pomáhá karbonová vidlice. Stejnou funkci plní také sedlovka D-Fuse, která díky svému specifickému „D“ tvaru umožňuje mírné „pružení“ a tím snižuje intenzitu vibrací přicházejících od povrchu. Kolo je osazeno pohodlným dámským sedlem a ergonomicky tvarovanými gripy. K vyššímu komfortu a jistotě přispívají také širší pláště v rozměru 700x32c.

Výborná ovladatelnost

Skvělou ovladatelnost kola zajistí rovná řídítka v šířce odpovídající velikosti rámu. Hydraulické kotoučové brzdy mají vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, což zlepšuje ovládání kola, a to i za proměnlivého počasí. Brzdové třmeny jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat mount. Sloupek vidlice OverDrive zvyšuje tuhost řízení a tím také zlepšuje ovladatelnost kola.

Zdieľať

Výhody

Thrive-2022 with interactive tooltips

Technológie

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
D-Fuse Seatpost