MORE THAN JUST A WAY TO GET AROUND, TEMPT E+ POWERS YOUR LIFE WITH THE FREEDOM TO FIND YOUR JOY.

Tempt E+ is fully outfitted with 100 mm front suspension, hydraulic disc brakes, and plenty of power assist to get you up those hills with a smile on your face. Designed to match you with just the right wheel size for balance and maneuverability, XS and S frames come with 27.5-inch wheels, while M and L frames come with 29-inch wheels. The handlebar-mounted RideControl ONE lets you adjust riding modes, and it has key data indicators – battery level and support level. Tempt E+ gives you the power to choose from five levels of assistance, so you can control your speed, how hard you want to pedal, and extend the battery life. Built specifically for women in both frame geometry and contact points, along with an integrated battery and motor design, Tempt E+ provides a speedy power-assisted ride.

Hlavné výhody

Technologie Giant Hybrid Cycling

Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim Smart Assist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tento „mozek“ celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání.

Dostatek síly i energie

Nový středový motor SyncDrive Core Yamaha je velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota a navíc má díky tomu motor menší spotřebu energie z baterie – kolo má tedy vyšší dojezd. Baterie EnergyPak (500/400 Wh) je elegantně umístěna na spodní rámové trubce, vyjímá se do strany a nabíjet ji můžete i přímo v kole.

Automatický režim Smart Assist

Kromě pěti manuálně volených jízdních režimů máte k dispozici také plně automatický režim Smart Assist, ve kterém systém sám vyhodnocuje, jakou míru podpory má motor dodat. Pomáhá mu v tom 6-senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

Zdieľať

Výhody

2021 Tempt E+ with interactive tooltips

Technológie

ALUXX Aluminum Technology
EnergyPak
Hybrid Cycling Technology
RideControl ONE
Smart Assist
Syncdrive Core