THE E-BIKE THAT NEVER HOLDS BACK, INTRIGUE X E+ IS READY TO FUEL YOUR FIRE.

Intrigue X E+ does it all – climbs like a champ and descends with trail-ready confidence that will take you to the next level. Intrigue X E+ features the top end SyncDrive Pro motor, which offers five levels of assistance and an exclusive Smart Assist mode with 100-360% assistance. Meet all the demands of your terrain with an advanced rear flip chip, allowing you to change the geometry of the bike to be more suitable for climbing or descending, depending on your trail needs. Designed to match you with just the right wheel size for balance and maneuverability, XS frames come with 27.5-inch wheels, while S-L frames come with 29-inch wheels. The 150 mm front / 140 mm rear suspension combined with natural-feeling, seamless power integration allows you to get to the trailhead faster and climb steeper routes, but the real fun begins once you start the downhill!

Hlavné výhody

Vysoký výkon a dlhý dojazd

Středový motor SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký točivý moment 80 Nm a podporu až 360 %. Plně integrovaná lithiová baterie EnergyPak Smart nabízí kapacitu 625 Wh. Mimořádně rychlé nabíjení umožní 6-ampérová nabíječka SmartCharger. Rám kola je navíc připraven pro instalaci druhé baterie EnergyPak Plus, která přidá dalších 250 Wh pro ještě vyšší dojezd (tato baterie je nabízena jako volitelné příslušenství).

Ospruženie Maestro

Odpružení Maestro je plně aktivní a vysoce citlivé, jízda v terénu tak bude příjemnější a zábavnější. Tento systém funguje na principu virtuálního (plovoucího) středu otáčení zadní stavby, což eliminuje nežádoucí pohupování při šlapání – díky tomu při jízdě neztrácíte energii a jedete plynuleji, rychleji a s menší námahou. Maestro využívá tlumičů s přímým uchycením do horního vahadla (tzv. trunnion mount) a nižším převodovým poměrem – výsledkem je ještě vyšší citlivost a lepší útlum.

Nastaviteľná geometria rámu

Nejmodernější generace odpružení Maestro přináší jednu zásadní novinku – díky tzv. flip chipu si můžete snadno upravit geometrii rámu pro váš styl jízdy nebo terén, jakým nejčastěji jezdíte. Úhel hlavové trubky můžete mít strmější nebo položenější, což má vliv i na úhel sedlové trubky a výšku středu šlapání neboli BB drop (přesná čísla najdete níže u popisu geometrie). Zatímco strmější úhel vidlice je vhodný pro výjezdy, položenější vidlice zlepší stabilitu kola ve sjezdech.

Zdieľať

Výhody

Intrigue X E+ with interactive tooltips

Technológie

Advanced Forged Composite Technology
ALUXX SL Aluminum Technology
EnergyPak
Flip Chip
Hybrid Cycling Technology
Maestro Suspension Technology
OverDrive
RideControl ERGO
Smart Assist
SyncDrive Pro
Tubeless System