POWER THROUGH THE FLATS AND LAUGH IN THE FACE OF HEADWINDS WITH THE SPRINTER’S DREAM MACHINE, SPECIFICALLY CRAFTED TO PROPEL ITS RIDER TO THE FRONT OF THE PACK.

Hlavné výhody

Karbonový rám Advanced Composite

Pro výkonnostní a závodní cyklistiku jsou potřeba rámy, které mají nejen vynikající parametry, ale i skvělé jízdní vlastnosti. Naše karbonové rámy Advanced Composite tyto požadavky dokonale splňují. Jejich výroba už od zpracování surového materiálu probíhá v naší vlastní továrně. Nad celým procesem tak máme tu nejvyšší možnou kontrolu, ale také dokážeme přizpůsobit rámy jejich určení pro ženy – díky tomu jsou překvapivě lehké, mimořádně tuhé a zároveň i vysoce pohodlné.

Dokonalá aerodynamika

Rám tohoto modelu jsme vytvořili s využitím technologie AeroSystem Shaping. Výzkum v oboru CFD (Computational Fluid Dynamics) a testy v aero tunelu nám přinesly důležité údaje, které jsme využili při optimalizaci tvarů rámových trubek a jejich spojů, aby výsledný rám nabídl skutečně vynikající aerodynamické vlastnosti. K dalšímu vylepšení celkové aerodynamiky kola pomáhá sedlovka Vector, vedení bowdenů vnitřkem rámu a specifický aero představec.

Kotoučové brzdy a karbonová kola

Hydraulické kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. Brzdové třmeny jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat-mount a doplňují je 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost. Špičková kola Giant SLR-1 Disc WheelSystem mají karbonové ráfky o výšce 42/65 mm. Ke snížení rizika defektu pomáhají bezdušové pláště, které také přinášejí lepší jízdní vlastnosti.

Zdieľať

Výhody

2022 EnviLiv Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Technológie

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technology
OverDrive 2
PowerCore
Tubeless System