FOLLOW YOUR ADVENTURE OFF THE PAVED PATH.

Comfortable and stable on paved and rough roads, the Avail AR opens up a whole new treasure chest of possibilities. Whether it’s navigating asphalt or venturing through an unpaved short cut, it is smooth on flats, spry on climbs and confident on descents. Avail AR features the latest women’s endurance geometry with a lightweight ALUXX frame and wide tires that ride steady on-road and off when you need it. Vibrations are diminished with an Advanced-Grade Composite fork and D-Fuse seatpost. Maintain control with precise OverDrive steerer and powerful disc brakes. This bike also accommodates a rack and fenders to keep you equipped on longer hauls.

Hlavné výhody

Skvěle vyvážené jízdní vlastnosti

Hliníkový rám ALUXX s moderní „endurance“ neboli vytrvalostní geometrií je speciálně navržen tak, aby jízdní vlastnosti byly skvěle vyvážené a váš pocit z jízdy co nejpříjemnější. Přizpůsobena je tomu více vytrvalostní jízdní pozice, kolo vás ale překvapí i vysokou agilitou v zatáčkách a skvělou akcelerací.

Vysoký komfort a kotoučové brzdy

Sedlovka D-Fuse díky své inovativní konstrukci ve tvaru „D“ lépe tlumí nárazy a vibrace, stejnou funkci plní vpředu karbonová vidlice. Kola Giant WheelSystem jsou obutá do širších plášťů 700x32c, jízda tak bude bezpečnější a pohodlnější. Kotoučové brzdy poskytují vyšší brzdný účinek pro lepší kontrolu nad kolem, a to i za mokra nebo na silnicích s horším povrchem.

Výrobní filozofie 3F

Aby jízda na kole byla opravdu příjemná, musí vám kolo vyhovovat po všech stránkách – celá kolekce Liv je proto navržená s ohledem na specifika ženského těla i stylu jízdy, a jedná se tedy o kola určená výhradně ženám. Naše výrobní filozofie 3F (Fit, Form, Function) nám pomáhá vyrábět kola, která vám umožní si jízdu ještě více užít a cítit se při ní pohodlně a bezpečně.

Zdieľať

Výhody

2021 Avail AR with interactive tooltips

Technológie

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
D-Fuse Seatpost
OverDrive