IDEAL FOR BOTH EPIC SOLO ADVENTURES AND GROUP ROAD RIDES, THE AVAIL ADVANCED PRO IS LIGHTWEIGHT AND COMFORTABLE.

Hlavné výhody

Karbonový rám Advanced Composite

Základem tohoto modelu je karbonový rám Advanced Composite navržený a vyrobený výhradně pro ženy – specifická je nejen geometrie rámu, ale také jeho samotná konstrukce. Výsledkem je rám, který je především lehký a pohodlný, ale zároveň má optimální tuhost pro efektivní přenos vaší energie. Pro naprosto dokonalý design rámu jsou bowdeny vedeny vnitřkem a sedlová objímka je integrovaná.

Vysoké pohodlí

Hlavní předností modelu Avail Advanced Pro je vysoký komfort – na tomto kole se budete cítit opravdu pohodlně, a to i při dlouhých vyjížďkách nebo na silnicích s horším povrchem. Pohodlí dále zvyšují i použité komponenty. Karbonová sedlovka D-Fuse SLR díky svému „D“ tvaru umožňuje mírné pružení, takže lépe tlumí vibrace, a na stejném principu jsou založena i SLR karbonová řídítka, která pomáhají snižovat únavu rukou.

Více jistoty

Hydraulické kotoučové brzdy mají vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. Brzdové třmeny jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat mount a doplňují je 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost. Více jistoty vám dodají i širší bezdušové pláště. Moderní bezdušová technologie snižuje riziko defektu a zlepšuje jízdní vlastnosti.

Zdieľať

Výhody

Avail Advanced Pro 2022 with interactive tooltips

Technológie

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
D-Fuse Seatpost
Internal Seatpost Clamp
OverDrive 2
RideSense
Tubeless System