REDISCOVER YOUR SENSE OF ADVENTURE WITH RELIABLE COMFORT THAT TAKES YOU THROUGH THE CITY AND BEYOND.

Set your sights farther and fit more awesome in your day with the motor-assisted Amiti E+. Using Liv’s 3F Design Philosophy, Amiti E+ was designed for a woman’s comfort and taste. The bike provides a lower standover height, making getting on and off the bike easy. Amiti E+ is equipped with a solid braking system for loyal traction, plus fenders and tubeless tires for optimal comfort and safety. The RideControl Ergo series remote unit lets you check battery level, turn on the front headlight, and comes with a Smart Assist button that kicks in an extra smooth and natural ride feel. Amiti E+ offers five levels of assistance for speed control, which adds 75%-350% of your power to your pedal stroke. This bike makes traveling through city streets and rough country roads a pure delight.

Hlavné výhody

Technologie Giant Hybrid Cycling

Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim Smart Assist. Jakmile se opřete do pedálů, aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tento „mozek“ celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání.

Vysoký výkon a dostatek energie

Výkonný středový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha má točivý moment 70 Nm a nabízí podporu až 350 %. Dostatek energie i na delších výletech dodá lithiová baterie Giant EnergyPak Smart 500 Wh, které je integrovaná ve spodní rámové trubce a vyjímá se zespodu. Cenově nejdostupnější model Amiti E+ 3 je vybaven motorem Giant SyncDrive Core Yamaha s točivým momentem 50 Nm a energii mu dodává baterie EnergyPak 500 Wh vyjímatelná do strany.

Automatický režim Smart Assist

Kromě pěti jízdních režimů, které volíte manuálně, máte k dispozici také plně automatické nastavení výše podpory motoru (tzv. režim Smart Assist), kdy systém sám vyhodnocuje, jako míru podpory má motor dodat. Kvůli této funkci je zde použita 6-senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

Zdieľať

Výhody

2021 Amiti E+ with interactive tooltips

Technológie

ALUXX SL Aluminum Technology
EnergyPak
Hybrid Cycling Technology
RideControl Ergo
Smart Assist
SyncDrive Sport