Langma Advanced Disc je izbran za urednike kolesarskih revij

27. april 2018

Izdelek

Langma Advanced Disc je osvojil priznano nagrado urednikov za izbrano revijo Bicycling Magazine za izjemno uspešnost v kategoriji cestnih koles. Novost v Livovi postavi za leto 2018 je Langma hitro osvojila urednike in kolesarje, ko je bila lansirana na Giro Rosa junija lani. Ta najnovejša čast je bila dodeljena Langman Advanced Disc, modelu nižjega cenovnega razreda na Sea Otter Cla...

Langma Advanced Disc je osvojil priznano nagrado urednikov za izbrano revijo Bicycling Magazine za izjemno uspešnost v kategoriji cestnih koles. Novost v Livovi postavi za leto 2018 je Langma hitro osvojila urednike in kolesarje, ko je bila lansirana na Giro Rosa junija lani. Ta najnovejša čast je bila dodeljena Langman Advanced Disc, modelu nižjega cenovnega razreda na Sea Otter Classic 20. aprila.

Medtem ko je Langma Advanced Disc bolj dostopen kot njena vrhunska sestra, Langma Advanced SL 0, so preizkuševalci pohvalili hiter občutek in zmogljivost sestavnih delov, ki vključujejo mešano Shimano Ultegra in 105 pogonsko gondolo ter Giant Conduct hidravlične kolutne zavore.

"To plezalno in dirkalno kolo za ženske je tisto, na katerem se lahko novi tekmovalci samozavestno povzpnejo na startno linijo," je dejal recenzent Riley Missel.

Samo 16 cestnih koles je bilo izbranih za sprejem izbire urednikov po strogem testiranju in primerjanju osebja revije Bicycling Magazine. Od celotnega trga cestnih koles je bilo 43 finalistov pripeljanih na tedensko testno taborišče, kjer so bili zmagovalci izbrani na podlagi vrednosti, tehnologije, učinkovitosti in wow-faktorja.

Med stotinami cestnih koles na trgu je zmagala uspešnost Lanmga Advanced Disc.

"Kolo nas ni zadrževalo od agresivnega jahanja in vročega zavijanja," je dejal Missel, "in to se je zanesljivo in hitro odzvalo na drobne smerne hipne trznje, ki naredijo razliko, ko so vožnje najbolj intenzivne."

Za celotno poročilo obiščite Bicycling.com.