Nowy
{{ product.ProductAward.Quote }}

Vall E+ Pro

2021

16 299 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w wybranym sklepie Liv w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped to any Liv retailer in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Produkt, który wybrałeś, jest obecnie niedostępny w naszym magazynie, ale może być sklep w Twojej okolicy, w którym jest on dostępny. Skontaktuj się z lokalnym sklepem, aby sprawdzić dostępność.

Dostępny w sklepie i gotowy do odbioru w 1-2 dni robocze u tych dilerów Liv (odległość od {{ dealercity }}): Lub odbierz w 1-2 dni robocze w sklepie Liv w pobliżu {{ dealercity }}, ktory ma go teraz na stanie:

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Nie znaleziono sklepów
Pokaż więcej Znajdź więcej sklepów

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny w magazynie

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę, rower będzie dostępny za 1-2 dni Liv retailers więcej niż 100 od {{ dealercity }}.

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
EPICKIE WYPRAWY W ZASIĘGU RĘKI - ZDOBYWAJ SZCZYTY SWOICH MARZEŃ.

Główne korzyści

Dostępny i niezawodny

Nowe szlaki i doświadczenia są na wyciągnięcie ręki dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak Smart 625 Wh, który oferuje 200 km zasięgu. Silnik SyncDrive Pro, z technologiami firmy Yamaha, zapewnia 80 Nm momentu obrotowego i oferuje sześć ustawień wspomagania, w zakresie od 100 do 360%.

Zintegrowana konstrukcja

Wraz ze zintegrowanym czujnikiem prędkości, akumulator EnergyPak Smart jest wbudowany w rurę dolną i łatwo dostępny.

Płynna jazda

Technologia Smart Assist wygładza nierówności podczas jazdy, a łatwo dostępne i proste w użytkowaniu rozwiązanie RideControl ONE na kierownicy umożliwia wybór funkcji wspomagania pedałowania i sprawdzanie poziomu naładowania akumulatorów.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 625 / SyncDrive Pro

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 52 KM 32 miles
  • Dobre: 105 KM 65 miles
  • Idealne: 180 KM 111 miles

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć szybciej, dalej czy też zupełnie spokojnie, Vall E+ Pro zabierze Cię poza Twoje granice. Dostosuj tryb jazdy za pomocą RideControl ONE zamontowanego na kierownicy, który łączy się z aplikacją, aby wyświetlić informacje dotyczące jazdy, takie jak poziom baterii i poziom wsparcia. Vall E+ Pro jest wyposażony w najwyższej klasy silnik SyncDrive Pro, który oferuje sześć trybów wspomagania od 100-360%, w tym tryb Smart Assist. Rowery w rozmiarach XS i S są wyposażone w 27,5-calowe koła, a w rozmiarach M i L - w 29-calowe. Dzięki połączeniu zintegrowanego akumulatora i odpowiedniej konstrukcji silnika, filozofia projektowania Liv 3F zapewnia efektywną i komfortową jazdę. Widelec z zawieszeniem 120 mm i płynna integracja mocy pozwalają na szybsze dotarcie do celu i pokonywanie bardziej stromych tras, dzięki czemu możesz cieszyć się widokami i zjazdami.

Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Pro, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl Ergo
  • Panel sterujący
    kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
  • Akumulator
    Giant EnergyPak Smart 625Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
  • Rozmiary
    XS-S: 27.5 / M-L: 29
  • Kolor
    Dark Iridescent
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", oś przelotowa 148x12mm, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour Raidon 34 Boost Air LOR 120mm, Tapered 1½ - 1⅛", blokada
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Liv Sport
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Deore, 11-Speed
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 11-Speed, Shadow+
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT200
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M5100 11-51T 11-Speed
  • Łańcuch
    KMC e11 Sport EPT e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Wavetm 36T, kuta na zimno stal premium 4130 Praxis e-Cadet+
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant XCT 29/27.5 Tubeless 25mm e-bike optimized
  • Piasty
    Giant eTracker Boost, Sealed cartridge bearing, 6-bolt, [P] 110x15 [T] oś przelotowa 148x12mm
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis DHF 29x2.5" / 27.5x 2.5" WT, zwijane,60TPI TLR EXO [P] Maxxis Aggressor 29x2.5" / 27.5x 2.5" WT, zwijane,60TPI TLR EXO [T]
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 6A Smart
  • Waga orientacyjna
    23,50 kg

Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Vall E+ Pro with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)40515,944517,5
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,259523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1154,51054,1
EKąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7461,8
GTrail (mm) (inch)103,84,199,53,9
HBaza kół (mm) (inch)113044,5116145,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,7
JObnizenie srodka suportu (mm) (inch)502451,8
KStack (mm) (inch)62624,662524,6
LReach (mm) (inch)3801540415,9
MPrzekrok (mm) (inch)70427,774929,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,275029,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7
QRozmiar kół 27.5+29"

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
SyncDrive Pro
Filozofia 3F
RideControl ERGO

Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.