Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

STP 26 Liv

Current price: 4 899,00 zł

Masz 14 dni na zmianę zdania

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Technologie

Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • Regular
      140 cm4’7”  to 160 cm5’3”
  • Large
      155 cm5’1”  to 170 cm5’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 RegularLarge
A Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)34013,439015,4
B Kąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°
C Długość górnej rury (mm) (inch)54521,557522,6
D Długość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,3
E Kąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°
F Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7
G Trail (mm) (inch)98,73,998,73,9
H Baza kół (mm) (inch)108642,8111744
I Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,1
J Obniżenie środka suportu (mm) (inch)301,2301,2
K Stack (mm) (inch)57922,858823,1
L Reach (mm) (inch)37414,740115,8
N Szerokość kierownicy (mm) (inch)72028,372028,3
O Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502
P Długość ramienia korby (mm) (inch)1556,11556,1
Q Rozmiar kół 26"26"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    regular, large
  • Kolor
    Eucalyptus
  • Rama
    ALUXX-grade aluminum, horizontal dropouts, integrated chain tensioner
  • Widelec
    Giant CREST 34 Boost RCL, 15x110mm, 100mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Sport, alloy, 31.8mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    forged alloy, 0-degree
  • Wspornik siodła
    alloy, two-bolt, 30.9x300mm (regular) alloy, two-bolt, 30.9x350mm (large)
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    platform
  • Manetki
    MicroSHIFT Advent X SL-M9605
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    MicroSHIFT Advent X RD-M6205
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, hydraulic [F]180mm, [R]160mm rotors
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    MicroSHIFT Advent X CS-H104, 11x48
  • Łańcuch
    KMC X10
  • Korba
    Prowheel Charm, 30t, 155mm (regular) Prowheel Charm, 30t, 155mm (large)
  • Środek suportu
    threaded
  • Obręcze
    Giant 26", alloy, 28mm inner width
  • Piasty
    Giant Disc, 28h, 100x15 thru-axle, alloy, disc
  • Szprychy
    stainless, 14g
  • Opony
    Maxxis Ikon, 26x2.2"
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.