Select your country or region

Wybierz kategorię

Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu.

Giant Polska Sp. z o.o.

Giant to światowy lider na rynku wysokiej jakości rowerów i akcesoriów. Posiada ponad 12000 partnerów detalicznych na całym świecie. Ma duże doświadczenie w branży rowerowej, dysponuje najbardziej aktualną wiedzą i ogromnym potencjałem technologicznym. W swojej branży jest najpowszechniej znaną marką światową.

Giant Polska istnieje na polskim rynku od 1991 r. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Specjalista ds. marketingu sieci sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie globalnej strategii marketingowo-sprzedażowej dla sieci sprzedaży
  • Bieżąca opieka nad siecią sprzedaży, wdrażanie procedur standaryzujących i aktualizujących.
  • Przygotowywanie graficzne i nadzór nad wdrażaniem aranżacji dla sklepów
  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu marketingowego dla sieci sprzedaży
  • Prowadzenie działań marketingowo-sprzedażowych dla sklepów (digital marketing, kampanie promocyjne, koordynacja przygotowań materiałów drukowanych)
  • Udział w rozwoju sieci sprzedaży
  • Koordynacja i egzekucja działań w ramach organizowanych przez firmę eventów (coroczna prezentacja produktów dla sieci sprzedaży, testy rowerowe Demo Days, targi, festiwale rowerowe itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu dla sieci sprzedaży i znajomość zasad merchandisingu
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie digital marketingu
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki marketing i zarządzanie
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office (głównie Excel i Power Point) oraz wybranego programu graficznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność dobrego organizowania czasu pracy, nawiązywania relacji interpersonalnych, komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Chęć rozwoju i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Chęć udziału w eventach organizowanych przez firmę
  • Wiedza techniczna z zakresu serwisowania roweru będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilną pracę w małym i młodym zespole, wśród entuzjastów rowerowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i udział w szkoleniach
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu
  • Szeroki pakiet socjalny (grupowe ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, karta MultiSport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) w terminie do 30.04.2018 na adres: info@giant-polska.com.pl

Zgłoszenia od kandydatów zawierające oczekiwania płacowe (wynagrodzenie miesięczne netto)
będą rozpatrywane w pierwszej kolejności. Entuzjaści rowerowi mile widziani :)

W celu umożliwienia przeprowadzenia w sposób właściwy i zgodny z prawem procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV poniższej klauzuli z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. marketingu sieci sprzedaży w Giant Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Informujemy, że CV bez w/w klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w celach rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości przez Giant Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa, Polska, tel.: 22 395 65 90 jako administratora danych osobowych. Ponadto oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że przysługuje mi  prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i w przypadku niepodania danych nie będzie to możliwe.

Zostałem poinformowany, że moje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim i będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji jednak nie dłużej niż rok od dnia ich przekazania administratorowi danych.

Specjalista ds. obsługi posprzedażowej

  • Sprawne i terminowe rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz innych zgłoszeń dotyczących obsługi posprzedażowej
  • Weryfikacja stanu technicznego reklamowanych produktów
  • Komunikacja z kontrahentami i konsumentami w zakresie obsługi posprzedażowej
  • Współpraca z globalnym działem obsługi posprzedażowej grupy Giant
  • Współpraca z dostawcami i usługodawcami w ramach zapewnienia sprawnej obsługi posprzedażowej produktów
  • Monitorowanie jakości produktów i raportowanie do fabryk
  • Rozliczanie zobowiązań Giant Polska w zakresie obsługi posprzedażowej zarówno z siecią dilerską jak i z grupą Giant
  • Dbanie o prawidłowe wyposażenie serwisu rowerowego oraz magazynu komponentów
  • Wprowadzanie usprawnień w codziennej pracy i zapewnienie ciągłego podnoszenia standardów obsługi posprzedażowej
  • Dbanie o pozytywny wizerunek obsługi posprzedażowej rowerów GIANT i LIV wśród dilerów i konsumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie
  • Wiedza techniczna w zakresie serwisowania rowerów
  • Znajomość przepisów dotyczących obsługi reklamacji
  • Minimum 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemu Axapta będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrego organizowania czasu pracy
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Entuzjaści rowerowi mile widziani :)

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę

Zgłoszenia od kandydatów zawierające oczekiwania płacowe (wynagrodzenie miesięczne netto) będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

W celu umożliwienia przeprowadzenia w sposób właściwy i zgodny z prawem procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV poniższej klauzuli z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. obsługi posprzedażowej w Giant Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Informujemy, że CV bez w/w klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w celach rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości przez Giant Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Osmańskiej 12, 02-823 Warszawa, Polska, tel.: 22 395 65 90 jako administratora danych osobowych. Ponadto oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że przysługuje mi  prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i w przypadku niepodania danych nie będzie to możliwe.