Barbara Borowiecka Mistrzynią Polski!

poniedziałek, 25 stycznia 2021

Liv

Nasza zawodniczka Barbara Aleksandra Borowiecka została Mistrzynią Polski w kolarstwie przełajowym w Elicie Kobiet 2021!

W minioną niedzielę Basia wygrała 84. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym, które odbyły się we Włoszakowicach.

Jesteśmy dumni, że tak utalentowna zawodniczka jeździ na naszych rowerach, m.in. na Liv Brava Advanced Pro i wierzymy, że przed nią jeszcze wiele podobnych sukcesów.

Więcej informacji o Basi można przeczytać tutaj.

Miniony weekend był również udany dla zawodników jeżdzących na rowerach Giant:

W sobotę Michał Paterak, jadący na rowerze TCX Advanced Pro, zajął 1. miejsce w kategorii amatorów, zaś Jacek Brzózka z JBG-2 Team zajął 3. miejsce w kategorii masters.

W niedzielę w elicie mężczyzn Wicemistrzem Polski został Patryk Stosz, który wjechał na metę na rowerze TCX Advanced Pro 1. Na 6. miejscu uplasował się Michał Paluta, zaś na 9. miejscu rywalizację w tej samej kategorii ukończył Wojciech Halejak z JBG-2 Team – również jadący na rowerze TCX Advanced Pro.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom! Życzymy więcej tak wspaniałych weekendów z sukcesami odnoszonymi na rowerach Giant oraz Liv! :)