Select your location

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Wybierz kategorię

Nowy

LaVie SLR 2

2019

5 299 zł

Udostępnij

WEEKENDOWE WYCIECZKI CZY CAŁODZIENNY TREKKING: WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE. WSIADAJĄC NA LAVIE KAŻDY MOŻE CZUĆ SIĘ PEWNIE, WYGODNIE I PRZYJEMNIE.

Lekka rama ALUXX SLR gwarantuje efektywną i wygodną jazdę. Widelec przedniego zawieszenia i sztyca D-Fuse zwiększają elastyczność i redukują wibracje powodujące zmęczenie podczas długich wypraw. Wszystkie elementy i akcesoria zostały dobrane z myślą o długich dystansach i wielodniowych wyprawach. Od wygodnego siodełka Liv Contact po bezdętkowe koła i opony – model ten to połączenie efektywności, niezawodności i wygody. A specjalne zintegrowane akcesoria, takie jak regulowane uchwyty do bagażników, czy system oświetlenia Busch & Muller sprawiają, że LaVie to idealny kompan trekkingowych wypraw.

Główne korzyści

Komfort

Wygodna pozycja podczas jazdy.

Łatowść dostosowania do własnych potrzeb

Udoskonalony system montowania bagażnika sprawia, że bez problemu można przewozić akcesoria i bagaże, zarówno podczas codziennej jazdy jak i wycieczek.

Gotowy na wyprawy

Hamulce tarczowe, system oświetlenia B&M, płyta montażowa do sakw przeznaczona specjalnie na wyprawy.

Za co go uwielbiamy

Wiemy, że rowerowe wycieczki to część Twojego życia, gdyż rower to zarówno narzędzie pomocne na co dzień i partner podczas weekendowych wypadów. LaVie łączy w sobie wygodę i funkcjonalność ze sportowym zacięciem tak, abyś mogła cieszyć się swoimi wyprawami od początku do końca. Lekki, odporny i wygodny LaVie będzie Cię wspierał i sprawi, że będziesz delektowała się każdą chwilą swoich wycieczek.

Pobierz PDF

RozmiaryS, M
KolorSzary/Niebieski
RamaAluminium - Aluxx SLR
WidelecSR SUNTOUR NCX D-LO Air, skok 63mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Connect, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Connect, alu.
Wspornik siodłaGIANT D-Fuse, kompozyt węglowy
SiodłoContact Comfort (neutral)
PedałyN/A
ManetkiSHIMANO Alivio SL-M4000, 3x9
Przerzutka przedniaSHIMANO Alivio FD-T4000
Przerzutka tylnaSHIMANO Deore RD-M591
HamulceSHIMANO MT201, tarcze 160/160, hydr.
Kaseta / WolnobiegSHIMANO CS-HG300 11-34T, 9s.
ŁańcuchKMC X9
Mechanizm korbowySHIMANO T3010, 26/36/48T
Srodek suportuSHIMANO BB ES300
ObręczeGIANT S-X2 Disc, Tubeless, alu.
PiastyGIANT by FORMULA, QR
SzprychySAPIM Leader, 32/32
OponyGIANT CrossCut Gravel 2, 60TPI, Tubeless,700x45c
DodatkiOświetlenie przód/tył Busch&Müller; błotniki Sunnywheel; bagażnik systemowy Masssload
WagaW branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  SML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,45852360023,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11455,71606,3
EKąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)793,1793,1793,1
HBaza kół (mm) (inch)106842108442,7109943,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JObnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)61124,162524,663925,2
LReach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
MPrzekrok (mm) (inch)56522,254921,653921,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)59023,259023,259023,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,51104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.