Nowy

Embolden 2

2020

6 699 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

RUSZAJ W NIEZNANY TEREN Z ROWEREM EMBOLDEN, IDEALNYM DO ODKRYWANIA TRAILI I SINGLETRACKÓW.

Embolden został zaprojektowany z geometrią dopasowaną do kobiet i zawieszeniem o skoku 130 mm z przodu i 120 mm z tyłu, na platformie z jednym zawiasem Flexpoint. Rower pozostaje stabilny, szybki i pełen energii, nawet gdy teren staje się trudny technicznie, więc świetnie się nadaje do jazdy trailowej. Stosując naszą filozofię projektową 3F, zaprojektowałyśmy geometrię zapewniającą niską wysokość przekroku, co ułatwia zsiadanie i zmianę ułożenia ciała na ramie. Rozmiar kół 27,5 cala gwarantuje, że prowadzenie roweru jest dalej łatwe i przyjemne, mimo większej prędkości na zakrętach i kamienistym podłożu, co daje odczucie stabilnej, godnej zaufania jazdy.

Główne korzyści

Pewność na szlaku

Skok 120 mm z tyłu i 130 mm z przodu, dodająca pewności siebie geometria ramy, hamulce tarczowe i regulowana sztyca.

Wydajność w zasięgu ręki

Zastosowanie wysokiej klasy zawieszenia jednozawiasowego firmy Giant sprawia, że Embolden staje się dającym duże możliwości rowerem trailowym z pełnym zawieszeniem.

Inspirujący komfort

Wymiarowanie LivRight i filozofia projektowa 3F gwarantują konstrukcję faktycznie stworzoną dla kobiet i idealne dopasowanie we wszystkich rozmiarach ramy.

Za co go uwielbiamy

Zawieszenie ze skokiem 130 mm z przodu i 120 mm z tyłu w geometrii zapewniającej godne zaufania prowadzenie – Embolden pomoże Ci rozbudzić drzemiący w Tobie potencjał do jazdy górskiej i sprawi, że złapiesz bakcyla jazdy terenowej. Aktywne odczucia, doskonała przyczepność i potężne hamulce tarczowe – Embolden zachęca, aby wyjść i na nim pojeździć, ponieważ wiesz, że na niego możesz liczyć.

Pobierz PDF

RozmiaryXS, S, M, L
KolorPiaskowy/Niebieski
RamaAluminium - ALUXX, system zawieszenia FlexPoint 120mm
WidelecRAIDON 34-Boost LOR DS 15QLC32-110 27.5", skok 130mm
Tylny amortyzatorSUNTOUR Raidon R
KierownicaGIANT Connect Trail, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Contact, alu.
Wspornik siodłaGIANT Connect 30,9, alu.
SiodłoLIV Contact Forward, UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
PedałyN/A
ManetkiSRAM SX Eagle, 1x12
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaSRAM SX Eagle
HamulceSHIMANO BR-MT200, tarcze 180/160, hydr.
Dzwignie hamulcaSHIMANO BL-MT201
Kaseta / WolnobiegSRAM SX Eagle, 11-50T, 12s.
ŁańcuchSRAM SX Eagle
Mechanizm korbowySRAM SX Eagle DUB, 30T
Srodek suportuSRAM DUB, PressFit
ObręczeGIANT AM 27.5, wew. szer. 30mm, tubeless
PiastyGIANT Tracker Sport QR, łożyska maszynowe [P] QR15,GIANT Tracker Sport [T] QR 141
SzprychyStal nierdzewna, 32/32
Opony[P] MAXXIS Rekon 27.5x2.6"" WT, 60 TPI, EXO, TR [T] MAXXIS Ardent Race 27.5x2.6""WT, 60 TPI, EXO, TR
Waga14,70 kg (rozmiar S)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

XS   148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
S   158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
M   164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
L   170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154061644517,549019,3
Kąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
Długość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91104,31204,7
Kąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
Trail (mm) (inch)103,64,1103,64,1103,64,1103,64,1
Baza kół (mm) (inch)110943,7112544,3114144,9115745,6
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)200,8200,8200,8200,8
Stack (mm) (inch)5602256522,257422,658323
Reach (mm) (inch)40415,941816,543016,944217,4
Przekrok (mm) (inch)69027,270527,873328,975929,9
Szerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,578030,778030,7
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6502502
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
Rozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.