NOWOŚĆ
{{ item.Quote }}

Embolden 1

11 499 zł

Jaki jest mój rozmiar

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w wybranym salonie Giant Store w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped to any Liv retailer in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Produkt, który wybrałeś, jest obecnie niedostępny w naszym magazynie, ale może być dostępny w sklepie w Twojej okolicy. Skontaktuj się z lokalnym sklepem, aby sprawdzić dostępność. Listę sklepów znajdziesz na www.giant-bicycles.com/pl/sklepy.

Dostępny w sklepie i gotowy do odbioru w 1-2 dni robocze u tych dilerów Liv (odległość od {{ dealercity }}): Lub odbierz w 1-2 dni robocze w sklepie Liv w pobliżu {{ dealercity }}, ktory ma go teraz na stanie:

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Nie znaleziono sklepów
Pokaż więcej Znajdź więcej sklepów

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny w magazynie

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę, rower będzie dostępny za 1-2 dni Liv retailers więcej niż 100 od {{ dealercity }}.

Show retailers that have this size in store now

Udostępnij

Dostępność, wybór roweru, odstąpienie od umowy

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Embolden nie zna granic. To rower na szlaki do pewnego pokonywania trudnych podjazdów, ostrych zjazdów i wyboistych rock gardenów.

Główne korzyści

Rozmiar kół

Rozmiar koła (27,5" i 29") dostosowany do rozmiaru ramy sprawia, że Embolden będzie pasować do Ciebie i do Twoich ulubionych tras.

Sprawność na szlaku

Koła bezdętkowe, sztyca regulowana, górskie siodło Liv Sylvia i napęd 1x pozwalają pewnie przemierzać nowe, techniczne trasy.

Zawieszenie skrojone na miarę

Zawieszenie FlexPoint o skoku 120 mm zostało zestrojone przez kobiety, dla kobiet, aby zapewnić optymalną dla przeznaczenia roweru pracę, trakcję i kontrolę.

Technologie

Technologia Aluxx
System zawieszenia Flexpoint
OverDrive
PowerCore
Tubeless System

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  S (29")M (29")L (29")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)40515,942016,544017,3
A1Max. głębokość osadzenia sztycy (mm) (inch)2208,72359,325510
BKąt podsiodłowy (degrees)76,0°76,0°76,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,25852360523,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1054,11154,51254,9
EKąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512
GTrail (mm) (inch)105,34,1105,34,1105,34,1
HBaza kół (mm) (inch)114745,2116946119046,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,2
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)61424,262324,563224,9
LReach (mm) (inch)41216,243016,944717,6
MPrzekrok (mm) (inch)7122873428,975529,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)74029,176029,978030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Charcoal Plum
  • Rama
    aluminium ALUXX, 120mm skoku zawieszenia FlexPoint, max. tarcza mechanizmu korbowego 32t, max. szerokość opony: 29x2.4"
  • Widelec
    Giant Crest 34 SL RCL, 140mm, Boost 15x110, 44mm offset
  • Tylny amortyzator
    Suntour Raidon R, 184x44, custom tuned for Liv
  • Kierownica
    Giant Contact TR35, wznios 20mm, aluminium
  • Chwyty
    Liv Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL 35, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany 29: S: skok 100mm / 30.9 x 345mm M: skok 125mm / 30.9 x 395mm L: skok 125mm / 30.9 x 395mm
  • Siodło
    Liv Sylvia
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    SRAM SX Eagle, 1x12
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    SRAM SX Eagle
  • Hamulce
    Shimano MT-420, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-26 [P]180mm, [T]180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT401
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM SX Eagle, 12-rzędowa, 11-50
  • Łańcuch
    SRAM SX Eagle
  • Korba
    SRAM SX Eagle DUB, 30t
  • Środek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 29, ETRTO: 30-622, tubeless ready, aluminium
  • Piasty
    [P] Giant, RD02F, łożyska stożkowe, oś przelotowa 15x110mm, tarcza na 6-śrub [T] Giant, ED260R, łożyska stożkowe, oś przelotowa 12x148mm, tarcza na 6-śrub
  • Szprychy
    Sapim Leader, [P]28/[T]28
  • Opony
    [P] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, EXO, TR, tubeless [T] Maxxis Dissector 29x2.4 WT, EXO, TR, tubeless
  • Dodatki
    -
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Opinie

Zobacz także

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

}