{{ productAwardLocalized.Quote }}

Devote Advanced 1

2021

13 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w wybranym sklepie Giant Store w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped to any Liv retailer in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Produkt, który wybrałeś, jest obecnie niedostępny w naszym magazynie, ale może być dostępny w sklepie w Twojej okolicy. Skontaktuj się z lokalnym sklepem, aby sprawdzić dostępność. Listę sklepów znajdziesz na www.giant-bicycles.com/pl/sklepy.

Dostępny w sklepie i gotowy do odbioru w 1-2 dni robocze u tych dilerów Liv (odległość od {{ dealercity }}): Lub odbierz w 1-2 dni robocze w sklepie Liv w pobliżu {{ dealercity }}, ktory ma go teraz na stanie:

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Nie znaleziono sklepów
Pokaż więcej Znajdź więcej sklepów

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny w magazynie

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę, rower będzie dostępny za 1-2 dni Liv retailers więcej niż 100 od {{ dealercity }}.

Jaki jest mój rozmiar?

„Devote to gravel stworzony dla kobiet i to się czuje od pierwszej jazdy. Niezwykle komfortowa geometria, która pewnie prowadzi się nawet w bardziej wymagającym terenie. Siodło Liv Approach pozostaje wygodne nawet na długich dystansach powyżej 100 km. Ten rower spełni oczekiwania zarówno początkujących jak i bardziej wymagających użytkowniczek.” Agata Sobota, Ambasadorka Liv
Udostępnij

Dostępność, wybór roweru, odstąpienie od umowy

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

OD FANATYCZEK BIKEPACKINGU I JAZDY PO SZUTRZE, PO ZWOLENNICZKI TREKKINGU - DEVOTE MA WSZYSTKO, ABY WZBUDZIĆ W WAS PRAGNIENIE KONTAKTU Z NATURĄ.

Główne korzyści

Lekkość

Rama i widelec z kompozytu klasy Advanced oznaczają lekkość roweru pozwalającą zabrać więcej ekwipunku. Z kolei aluminium klasy ALUXX z widelcem kompozytowym klasy Advanced to popularny wybór spełniający wymagania wszystkich rowerzystek.

Gotowy na przygody

Dzięki prześwitowi na opony 45c i uchwytom na bagażniki, akcesoria i trzy koszyki na bidon, rower ten spełni wymagania Twojej następnej epickiej wyprawy.

Smukła konstrukcja

Specjalna damska konstrukcja i wewnętrzne prowadzenie przewodów powodują, że wygląd tego gravela będzie cieszył podczas najdłuższych przygód.

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy podążasz po liniach na mapie, czy zupełnie się nimi nie przejmujesz, Devote zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Ciesz się swobodą odkrywania i nie ograniczaj się do lokalnych wycieczek – z możliwością montażu akcesoriów wyprawowych, ten gravel przejedzie wszystko. Mając do dyspozycji tak wszechstronnie uzdolniony i komfortowy sprzęt, Twoje przygody i osiągnięte cele przerosną najśmielsze marzenia.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Dark Green / Black / Reflective Ocean Cube
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive z kompozytu węglowego, mocowanie hamulców FlatMount, oś 12/100mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm, gięta na zewnątrz
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact, 31.8mm, 8°, alu.
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowana
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano ST-RX810, 1x11
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano GRX RX-812
  • Hamulce
    Shimano GRX RX-400 hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano GRX RX-600 hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M7000, 11x42
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano FC-RX600, 40t
  • Srodek suportu
    Shimano, pressfit
  • Obręcze
    Giant P-X2 Disc
  • Piasty
    Giant P-X2 Disc
  • Szprychy
    Giant P-X2 Disc
  • Opony
    Maxxis Rambler, 700x45c, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    9,25 kg

Najważniejsze informacje

2021 Devote Advanced with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42016,546518,3
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°74,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)52520,753521,1
DDługość główki ramy (mm) (inch)1254,91556,1
EKąt główki ramy (degrees)70,5°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502
GTrail (mm) (inch)75,9372,52,8
HBaza kół (mm) (inch)102040,2102240,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)803,1803,1
KStack (mm) (inch)5582258823,1
KStackToHandlebar (mm) (inch)62324,565525,8
LReach (mm) (inch)37614,837214,6
LReachToHandlebar (mm) (inch)43717,244317,4
MPrzekrok (mm) (inch)7112874929,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,742016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,7172,56,8
QRozmiar kół 700c700c

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
Tubeless System