COVID-19: Komunikat dotyczący sklepów stacjonarnych  Dowiedz się więcej

POLECAMY
NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail AR 2

5 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w wybranym sklepie Liv w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped to any Liv retailer in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Produkt, który wybrałeś, jest obecnie niedostępny w naszym magazynie, ale może być sklep w Twojej okolicy, w którym jest on dostępny. Skontaktuj się z lokalnym sklepem, aby sprawdzić dostępność.

Dostępny w sklepie i gotowy do odbioru w 1-2 dni robocze u tych dilerów Liv (odległość od {{ dealercity }}): Lub odbierz w 1-2 dni robocze w sklepie Liv w pobliżu {{ dealercity }}, ktory ma go teraz na stanie:

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Pokaż szczegóły Ukryj szczegóły

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Nie znaleziono sklepów
Pokaż więcej Znajdź więcej sklepów

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny w magazynie

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę, rower będzie dostępny za 1-2 dni Liv retailers więcej niż 100 od {{ dealercity }}.

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Dostępność, wybór roweru, odstąpienie od umowy

Złożenie roweru, ustawienie pozycji, dokumenty.

Kiedy należy wykonać i jak wygląda.

Niezależnie od tego, czy poruszasz się po asfalcie, czy też polnym skrótem, Avail AR zapewnia płynność na płaskim terenie, werwę na podjazdach i pewność na zjazdach.

Główne korzyści

Komfort

Lekka rama ALUXX o kobiecej geometrii, widelec z kompozytu klasy Advanced i sztyca D-Fuse zapewniają tłumienie drgań.

Kontrola

Avail AR wyposażony jest w opony 32c, które radzą sobie na drodze i poza nią. Rama jest kompatybilna z oponami aż do 38c (wybrane modele są wyposażone w system bezdętkowy). Rura sterowa OverDrive oferuje pewne prowadzenie, a hamulce tarczowe gwarantują bezpieczne hamowanie w każdych warunkach.

Gotowy na wyprawę

Rower wyposażony jest w mocowanie na bagażnik i błotniki, aby przygotować Cię na dłuższe wyprawy

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS, XS, S, M, L
  • Kolor
    Bright Marigold
  • Rama
    Aluminium ALUXX, oś przelotowa 12x142mm, disc, max. szerokość opony 38mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive, oś przelotowa 12x100mm, disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Liv Connect, 31.8mm
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, karbonowy
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    Shimano Tiagra, 2x10
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tiagra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Tiagra GS
  • Hamulce
    Tektro MD-C550 mechaniczne, tarcze Shimano [P]160mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Tiagra GS
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Tiagra, 10-s, 11-34
  • Łańcuch
    KMC X10-1
  • Mechanizm korbowy
    "Shimano Tiagra, 34/50 "
  • Srodek suportu
    Zewnętrzne, wkręcane, zintegrowana oś
  • Obręcze
    zestaw Giant S-R2 Disc
  • Piasty
    zestaw Giant S-R2 Disc
  • Szprychy
    zestaw Giant S-R2 Disc
  • Opony
    Giant Gavia Fondo 2, 700x32c, bezdętkowe
  • Dodatki
    38mm max tire size
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)41016,144517,548018,9
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,754021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)1184,61385,41586,2
EKąt główki ramy (degrees)70,5°71,5°72,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)532,1532,1532,1
GTrail (mm) (inch)69,52,762,92,459,62,3
HBaza kół (mm) (inch)99939,3100139,4100639,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42216,642216,642216,6
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53821,256122,158222,9
LReach (mm) (inch)36614,436914,537314,7
MPrzekrok (mm) (inch)68126,870927,973629
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)3801540015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx
Geometria Compact Road
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive
Tubeless System