PORÓWNAJ
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail AR 2

2020

5 499 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

SZUKAJ PRZYGÓD POZA UTARTYM SZLAKIEM.

Rower Avail AR, komfortowy i stabilny na twardej nawierzchni oraz na wybojach, otwiera zupełnie nowe możliwości. Czy jedzie po asfalcie, czy też polnym skrótem, zapewnia płynność na płaskim terenie, werwę na podjazdach i pewność na zjazdach. Avail AR ma aluminiową ramę ALUXX o najnowszej geometrii endurance 3F, a szerokie opony zapewniają potrzebną stabilność na drodze i poza nią. Drgania tłumi widelec z włókna węglowego klasy Advanced oraz sztyca D-Fuse. Zachowaj kontrolę dzięki precyzyjnej rurze sterowej OverDrive i mocnym hamulcom tarczowym. Rower jest również wyposażony w mocowania na bagażnik i błotniki, przydatne podczas dłuższych wycieczek.

Główne korzyści

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Nowoczesna geometria endurance, lekka i zrównoważona, została zaprojektowana z myślą o kobiecej budowie ciała. Zapewnia ona spokojną jazdę przez cały dzień.

Przenoszenie mocy

Ta wydajna rama wyposażona w rozwiązania OverDrive i PowerCore zapewnia doskonałą sztywność bez pogorszenia amortyzacji.

Komfort

Konstrukcja zaprojektowana dla kobiet według filozofii 3F, kompozytowy widelec i rury ALUXX są idealne do zapuszczania się coraz dalej i jeżdżenia coraz dłużej.

Za co go uwielbiamy

Lekkość i stabilność – zupełnie nowy Avail AR ma szersze opony i ulepszoną geometrię do jazdy po szosach, ale pozwala także czasem z nich zjechać. Ten uniwersalny rower został zaprojektowany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, zapewniając efektywne przeniesienie mocy oraz niezrównany komfort podczas długich jazd bez granic. Umieszczone w ramie elementy odblaskowe zapewniają widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Konstrukcję uzupełniają hamulce tarczowe i widelec z włókna węglowego.

Pobierz PDF

Specyfikacja
RozmiaryXXS, XS, S, M, L
KolorCzerwony/Czarny
RamaAluminium Aluxx, Compact Road, rura podsiodłowa D-Fuse, zintegrowany zacisk wspornika siodła, wew. prowadzenie pancerzy
WidelecKompozyt węglowy Advanced, kompozytowa rura sterowa OverDrive, Disc
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Connect, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Contact, alu.
Wspornik siodłaGIANT D-Fuse, kompozyt węglowy
SiodłoLIV Contact Forward, UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
PedałyPlatformowe z noskami
ManetkiSHIMANO Tiagra, 2x10
Przerzutka przedniaSHIMANO Tiagra
Przerzutka tylnaSHIMANO Tiagra GS
HamulceGIANT Conduct Disc, tarcze 160/160, hydr.
Dzwignie hamulcaSHIMANO Tiagra
Kaseta / WolnobiegSHIMANO Tiagra, 11-34T, 10s.
ŁańcuchKMC X10-1
Mechanizm korbowySHIMANO Tiagra, 50/34T
Srodek suportuSHIMANO BB-RS500
ObręczeGIANT S-R2 Disc
PiastyNew GIANT S-R2 Disc
SzprychyGIANT S-R2 Disc
OponyGAINT GAVIA FONDO 2 700X32C Tubeless, zwijane
Waga9,84 kg (rozmiar S)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.

Confidence and Control

Rower Avail AR, komfortowy i stabilny na twardej nawierzchni oraz na wybojach, otwiera zupełnie nowe możliwości. Czy jedzie po asfalcie, czy też polnym skrótem, zapewnia płynność na płaskim terenie, werwę na podjazdach i pewność na zjazdach. Avail AR ma aluminiową ramę ALUXX o najnowszej geometrii endurance 3F, a szerokie opony zapewniają potrzebną stabilność na drodze i poza nią. Drgania tłumi widelec z włókna węglowego klasy Advanced oraz sztyca D-Fuse. Zachowaj kontrolę dzięki precyzyjnej rurze sterowej OverDrive i mocnym hamulcom tarczowym. Rower jest również wyposażony w mocowania na bagażnik i błotniki, przydatne podczas dłuższych wycieczek.

1 2 3 4 5 6 7 Confidence and Control

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram
  XXSXSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)37514,841016,144517,548018,951520,3
Kąt podsiodłowy (degrees)75,0°74,5°74,5°74,0°74,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)50219,851520,352520,754021,355521,9
Długość główki ramy (mm) (inch)1034,11184,61385,41586,21787
Kąt główki ramy (degrees)70,0°70,5°71,5°72,0°72,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)532,1532,1532,1532,1532,1
Trail (mm) (inch)72,82,869,52,762,92,459,62,359,62,3
Baza kół (mm) (inch)99439,199939,3100139,4100639,6102240,2
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)42216,642216,642216,642216,642216,6
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1803,1
Stack (mm) (inch)52220,653821,256122,158222,960123,7
Reach (mm) (inch)36214,336614,436914,537314,738315,1
Przekrok (mm) (inch)65325,768126,870927,97362976630,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx
Geometria Compact Road
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive
Filozofia 3F

Polecamy

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.