{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your country or region

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

Thrive 1 Disc

2018

€ 849

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Liv winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Liv winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Stel me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Liv winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Wat is mijn maat?

Delen

SNEL, COMFORTABEL EN EXTREEM VEELZIJDIG. DE THRIVE HELPT JE OM SNELLER FIT TE WORDEN VIA KORTE DAGELIJKSE RITJES TOT AAN LANGE UREN OP DE WEG.

Door comfort te mixen met snelheid en levendigheid, kun je naar nieuwe hoogten accelereren. Bereik je gewenste fitness-doel en word verliefd op een fiets die je motiveert om een stapje extra te doen. Schijfremmen en een vertrouwd aanvoelde zitpositie creëren de perfecte combinatie van veiligheid op de openbare weg en in de stad, terwijl het lichtgewicht ontwerp en de juiste versnellingen je plezier en gemak bieden.

  • AluxX aluminium frame
  • Shimano Tiagra 10-speed drivetrain w/ flatbar shifters
  • Giant D-Fuse Composite seatpost
  • Tektro HDC 291 hydraulic disc brakes
  • Giant S-R2 Disc wheelset
  • Color: White/Black/Rainbow

Download PDF

MatenXS,S,M,L
KleurenWhite/Black/Rainbow
FrameALUXX-Grade Aluminum
VoorvorkComposite, Aluminum Steerer, Disc
StuurGiant Connect FlatBar
StuurpenSport, 6 Degree
ZadelpenGiant Composite D-Shape
ZadelLiv Contact Comfort (Forward)
PedalenFP917
ShiftersShimano SL-4600
VoorderailleurShimano Tiagra
AchterderailleurShimano Tiagra
RemmenTektro HDC 291, 160mm [F], 140mm [R]
RemhendelsTektro, Hydraulic Lever
CassetteShimano Tiagra, 11x32
KettingKMC X10
CranksetFSA Vero 34/50
Bottom BracketFSA Threaded
VelgenGiant S-R2 Disc
BandenGiant Grava AC 2 Tubeless, 700x28c
Extra'sFactory Tubeless, Bar ends
Gewicht10,10 kg

Highlights

With stylish urban looks, this flat bar commuter absorbs road chatter and is perfect for city or country rides. Complete with fast, reliable shifting and braking, this lightweight build is designed for comfort and finesse. Get ready to create bigger goals and tackle new adventures!

1 2 3 4 5 6 7

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

XS   145 cm4’9” 160 cm5’3”
S   156 cm5’1” 168 cm5’6”
M   161 cm5’3” 175 cm5’9”
L   166 cm5’5” 182 cm5’12”
  XSSML
BStaande buis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°74,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)52020,553020,955521,957022,4
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1104,31355,31656,51957,7
EBalhoofd Hoek (degrees)70,5°71,0°71,5°71,5°
HWielbasis (mm) (inch)103440,7103640,8105241,4106842
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
KStack (mm) (inch)53521,156122,159123,362024,4
LReach (mm) (inch)37714,837414,738515,239215,4
MStand Over Height (mm) (inch)67626,670927,974629,477630,6
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

giant-bicycles.com maakt gebruik van cookies. Wat betekent dat voor u?   Sluiten