{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
Nieuw

Rove 1 DD Disc

2020

€ 899

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Liv winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een Giant dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Liv winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Liv winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Wat is mijn maat?

Delen

Lokale Support

Winkels in het hele land

Droomfiets gevonden?

Bestel deze direct online

Gratis verzending

Van accessoires vanaf €50,-

HOOFDSTRAAT, ZIJSTRAAT OF BOSPAD. JE KEUZES ZIJN ONEINDIG MET DE VEELZIJDIGE ROVE.

De Rove is een veelzijdige optie voor het rijden op asfalt of zand- en gravelwegen. Het is de ideale keuze voor beginnende fietssters die op zoek zijn naar een fitness-, recreatieve of forenzenfiets voor het rijden op verharde en onverharde wegen. Met behulp van de Liv 3F-ontwerpfilosofie is zij geconstrueerd met een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met extra standover-hoogte voor stabiliteit en vertrouwen. Deze fiets is zowel efficiënt als veelzijdig bruikbaar want hij is voorzien van een soepele geveerde voorvork die op bepaalde modellen zelfs kan worden geblokkeerd op verharde wegen of open wordt gezet tijdens offroad-excursies. Bepaalde modellen zijn uitgevoerd met schijfremmen waarbij de geïntegreerde dropouts zijn voorzien van bevestigingspunten voor dragers en fietstassen. Ten slotte zorgt een semi-geïntegreerde kabelvoering voor een glad uiterlijk en hoogwaardige prestaties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort:

Dankzij de Liv 3F-ontwerpfilosofie en het LivRight maatvoeringssysteem vormt het lichtgewicht ALUXX frame een smetteloos getunede en comfortabele fiets voor vrouwen.

Veelzijdig:

Perfect voor fitness, woon-werkverkeer en avontuurlijke tochtjes.

Meer vertrouwen:

Een plat stuur, geveerde voorvork, schijfremmen en een lage standover-hoogte geven samen een ruime hoeveelheid stabiliteit, vertrouwen en prettig comfort.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Of je nu op verharde wegen of onverharde trails gaat rijden, de Rove is er helemaal klaar voor zodat jij ontspannen kunt opstappen omdat je weet dat je fiets elk avontuur aankan. De Rove heeft een ruime bandenvrijheid voor montage van noppenbanden, een low-rise stuur en een breed versnellingsbereik. Kortom, een vertrouwenwekkende keuze voor weekend-uitstapjes. Als de wegen ruwer worden absorbeert de geveerde voorvork alle hobbels en zorgt voor een comfortabel rijgedrag op elk soort terrein.

Download PDF

MatenXS, S, M, L
KleurenTrue Blue
FrameALUXX-Grade Aluminum, disc
VoorvorkSR Suntour NCX-D LO AIR 700C, 63mm
DemperN/A
StuurGiant Connect XC
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant Sport
ZadelLiv Sport Comfort
Pedalenplatform
ShiftersShimano Deore
VoorderailleurShimano Deore
AchterderailleurShimano Deore
RemmenShimano BL-MT201, hydraulic disc
RemhendelsShimano MT201
CassetteShimano HG500, 11x42
KettingKMC X10 with Missing Link
CranksetFSA V-Drive, 32/44
Bottom BracketFSA MegaExo
VelgenGiant GX Disc
Navenalloy, 32h
Spakenstainless, 14g
BandenGiant Crosscut AT ERT, 700x42, puncture protect
Gewicht-

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

XS   148 cm4’10” 4’10”/148 cm to 5’4”/163 cm 163 cm5’4”
S   158 cm5’2” 5’2”/158 cm to 5’7”/169 cm 169 cm5’7”
M   164 cm5’5” 5’5”/164 cm to 5’9”/175 cm 175 cm5’9”
L   170 cm5’7” 5’7”/170 cm to 6’0”/183 cm 183 cm6’0”
bike diagram
  XSSML
AStaande buis Lengte (mm) (inch)37014,642016,547018,552020,5
BStaande buis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)53020,955021,757022,459023,2
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1104,31254,91405,51606,3
EBalhoofd Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,0°
FFork Rake (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)77,6374,32,974,32,974,32,9
HWielbasis (mm) (inch)104741,2105741,6107242,2109343
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)5832361124,162524,664425,4
LReach (mm) (inch)36314,336914,537914,939315,5
MStand Over Height (mm) (inch)66526,269727,473228,877130,4
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,464025,264025,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1803,11003,9
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.