Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

EnviLiv Advanced Pro 0 Disc

2021

€ 5.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Liv winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped aan een Liv retailer in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 2-3 werkdagen bij Liv winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 2-3 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad is.

Als je bereid bent om te reizen, is de fiets beschikbaar in 2-3 werkdagen bij Liv winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Volle bak op het vlakke stuk, lachend om de tegenwind, fluitend heuvelop en op weg naar persoonlijke records. deze droommachine voor sprintsters is ontworpen om haar berijdster naar de absolute top te stuwen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beste aero-racefiets:

Hypermoderne buisvormen en een geometrie die comfort en kracht toevoegt aan een aerodynamische lichaamshouding.

Controle bij elke snelheid:

De zijdelingse stijfheid van de voorvork en de schijfremmen bieden samen zoveel controle dat je rust in je hoofd krijgt voor het leveren van optimale prestaties.

Compromisloze stijfheid

De ongekend hoge efficiëntie op topsnelheid plus de ongelofelijke krachtoverdracht en aerodynamische eigenschappen maken deze fiets tot het ideale wapen voor de sterkste sprintsters.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De prachtige aerodynamische EnviLiv heeft een Advanced-Grade composite frame en is ontworpen voor pittige en razendsnelle ritten. De ongelofelijke zijdelingse stijfheid van de voorvork en ongeëvenaarde remkracht van de aerodynamische schijfremmen zorgen voor uiterst nauwkeurig bochtengedrag en stabiliteit. De geïntegreerde aero stuur/stuurpen, het tubeless wheel system met ruimte voor 28c-banden en de aerodynamische framebuizen geven je een duw in de rug op heuvelachtig terrein en doorklieven de tegenwind.

Download PDF

Specificaties
MatenXXS, XS, S, M, L
KleurenChameleon Purple
FrameAdvanced-Grade Composite, disc
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
DemperN/A
StuurLiv Contact SLR Aero
StuurpenGiant Contact SL Aero
ZadelpenGiant Vector, composite
ZadelLiv Alacra SL
PedalenN/A
ShiftersShimano Ultegra Di2
VoorderailleurShimano Ultegra Di2
AchterderailleurShimano Ultegra Di2
RemmenShimano Ultegra hydraulic disc
RemhendelsShimano Ultegra hydraulic
CassetteShimano Ultegra, 11x30
KettingKMC X11SL-1
CranksetShimano Ultegra, 36/52, Giant Power Pro power meter
Bottom BracketShimano, press fit
VelgenGiant SLR 1 Aero 42/65 Disc WheelSystem
NavenGiant SLR 1 Aero 42/65 Disc WheelSystem
SpakenGiant SLR 1 Aero 42/65 Disc WheelSystem
BandenCADEX Race 25, 700x25c, folding, tubeless
Extra'stubeless prepared
Gewicht-

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
fiets diagram
  XXSXSSML
Staande buis Lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,752020,554521,5
Staande buis Hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
Bovenbuis Lengte (mm) (inch)49719,65072052420,654021,355521,9
Balhoofd Lengte (mm) (inch)973,81124,412751475,81676,6
Balhoofd Hoek (degrees)70,5°71,0°72,0°72,5°72,5°
Fork Rake (mm) (inch)491,9491,9451,8451,8451,8
Trail (mm) (inch)69,52,766,32,663,52,5612,4612,4
Wielbasis (mm) (inch)9663897238,397438,398138,699139
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8682,7682,7682,7
Stack (mm) (inch)49219,45082052520,754621,556522,2
Reach (mm) (inch)36514,437114,637814,938415,138815,3
Stand Over Height (mm) (inch)68827,172228,475729,877530,579931,5
Stuur breedte (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
Cranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
Wielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
AeroSystem Shaping Technology
3F: Fit, Form, Function
OverDrive 2
PowerCore

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.