{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your location

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

Allure CS 1

2019

€ 1.199

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Liv winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een Giant dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Liv winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Liv winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Delen

LURED BY THE PATH.

De stijlvol uitgeruste Allure legt de nadruk op het belangrijkste: het gevoel van vrijheid, de wind door je haren en het besef dat de tijd langzamer voorbij gaat als je fietst. De Allure is prima geschikt voor lange tochten op zand- en gravelwegen, maar voelt zich ook helemaal gelukkig tijdens een middagritje door de stad. Deze fiets is je beste vriendin voor zo ongeveer elk fietsuitstapje.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ontspannen fietsen:

Comfort-geometrie zet rijdsters in een ontspannen, comfortabele zithouding.

Eenvoudig te personaliseren:

Gemoderniseerd Smart-mount dragersysteem maakt het eenvoudig om accessoires en tassen te monteren voor dagelijks gebruik of voor toerexpedities.

Veiliger in de schemer:

Schijfremmen, B&M-verlichtingssysteem en reflecterende graphics helpen om rijdsters veiliger te laten fietsen in alle omstandigheden, inclusief schemer en in het donker.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De nieuwe Allure biedt een veelzijdig en comfortabel rijgedrag op zowel ritjes door de stad als op stille binnenweggetjes. Het lichtgewicht ALUXX aluminium frame heeft een rechtop framegeometrie en een comfortabel dameszadel waardoor je ontspannen kunt fietsen en genieten van de omgeving. Of je nu kiest voor een weekenduitstapje of elke dag naar je werk fietsen, met het Smart-mount dragersysteem van de Allure kun je de fiets helemaal op je eigen wensen afstemmen en spullen vervoeren. Hij is bovendien voorzien van schijfremmen, geïntegreerde verlichting en reflecterende graphics voor extra zichtbaarheid op de weg tijdens de schemering. De Allure is ontworpen met behulp van de Liv 3F-ontwerpfilosofie om vrouwen een gegarandeerd goede rit en zit te bieden.

Download PDF

MatenM, L, XL
KleurenSteel Blue / Reflective Silver
FrameALUXX-Grade Aluminum
VoorvorkGiant alloy fork
DemperN/A
StuurCustom Giant Contact handlebar
StuurpenSatori aluminum angle adjustable
ZadelpenSuspension SP-375A
ZadelSelle Royal Nuvola gel
PedalenVP-613 City/Trekking
ShiftersShimano Alfine
VoorderailleurN/A
AchterderailleurShimano Alfine
RemmenShimano BL-MT400
Cassette18
Kettingbelt drive
Cranksetbelt drive, 38
Bottom BracketN/A
VelgenGiant GX28
Navenfront hub HB-TX55 (32 hole) SG-S7001 Nexus 8 speed (36 hole)
Spakenstainless, 14G
BandenGiant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
Extra'sRear carrier with MIK
VerlichtingFront: Trelock I-Go Sport 350 USB, Rear: SOLO XBA ON/OFF/AUTO 50MM
Gewicht-

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

  SML
AStaande buis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BStaande buis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)57022,458022,859023,2
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofd Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
FFork Rake (mm) (inch)421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)953,7953,7953,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)37314,737914,938515,2
MStand Over Height (mm) (inch)47418,746918,545918,1
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1756,91756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.