Skip to main content
Nieuw

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Tempt 1

Current price: € 899,00

Gerelateerde modellen

Fietscategorie: XC

Tempt 0

€ 1.149

Fietscategorie: XC

Tempt 3

€ 649

U heeft 14 dagen om van gedachten te verandere..

Winkels in het hele land

Bestel deze direct online

De Liv Tempt opent de deur naar mountainbiken en nodigt je uit om ruige paden te verkennen en de natuur op een geheel nieuwe manier te ervaren. Maar het blijft niet alleen daarbij — deze veelzijdige fiets voelt zich net zo thuis in de stad en is klaar om je overal naartoe te brengen waar je avontuur je leidt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Modern MTB Design

Taps toelopende vorkbuis*, kwaliteitsonderdelen zoals een 1x-aandrijflijn met een clutch-achterderailleur, thru-axle naven*, interne kabelgeleiding en geïntegreerde chainstay-bescherming bieden alles wat je nodig hebt om vertrouwen en vaardigheden op te bouwen op de trails. (*op geselecteerde modellen)

Off-Road Controle

De geometrie is geoptimaliseerd voor vertrouwen op de trails, met twee verschillende wielmaten (27.5 of 29 inch), afhankelijk van de framemaat. De geometrie is ontworpen voor een 80mm of 100mm vork, afhankelijk van de framemaat. Alle modellen bieden ruimte voor bredere banden (tot 2.4 inch) voor meer grip en tractie op technisch terrein.

Licht en duurzaam

Het ALUXX aluminium frame heeft verbeterde vormen en een lichter totaalgewicht voor betere prestaties op off-road terrein.

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S (29")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M (29")
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L (29")
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 S (29")M (29")L (29")
A Zitbuis Lengte (mm) (inch)3801541016,144017,3
A1 Seat Post Insertion Depth (mm) (inch)3301336014,22208,7
B Zitbuis Hoek (degrees)74,5°74,5°74,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57122,559923,662924,8
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,51003,91204,7
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)67,5°67,5°67,5°
F Vork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
G Naloop (mm) (inch)108,94,3108,94,3108,94,3
H Wielbasis (mm) (inch)112944,4115845,6119046,9
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)59323,360223,762024,4
L Reach (mm) (inch)407164321745718
M Stand Over Height (mm) (inch)68927,170827,9
N Stuur breedte (mm) (inch)69027,269027,276029,9
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502602,4
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Frame
    ALUXX-grade aluminum, disc
  • Voorvork
    GIANT SXC32-2 RCL Alloy SingleAir 29"/27.5" 15x110 TA XS: 80mm (27.5") Spring: Air, S: 80mm (27.5"), 100mm(29") Spring: Air, M: 100mm(/29") Spring: Air, L: 100mm(/29") Spring: Air
  • Stuur
    Giant Connect Trail 690mm, 31.8 XS: 690(27.5"), S: 690(27.5") 750 (29"), M: 750(29"), L: 750(29")
  • Handvatten
    Sole-O Grip
  • Stuurpen
    Giant Sport Alloy 7 Degree XS: 40 (27.5"), S: 40(27.5"/29"), M: 50(29"), L: 50(29")
  • Zadelpen
    Giant Sport 30.9, XS: 350(27.5"), S: 350(27.5") / 375(29"), M: 375(29"), L: 375(29")
  • Zadel
    Contact ergo
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Microshift Advent MX 1x11 SL-M7115-R
  • Achterderailleur
    Microshift Advent 1x11 RD-M7015M
  • Remmen
    Tektro HD-M3121, Hydraulic, [F] 180mm [R] 160mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M3121
  • Cassette
    Microshift Advent MX 1x11 CS-H114 11-50T
  • Aandrijving
    KMC X11
  • Crankset
    ProWheel Charm Steel, 52.5mm chainline, 32t (27.5"), 30t w/O Chain Guard for (29") XS: 165mm(27.5"), S: 165mm(27.5")/170mm(29"), M: 170mm(29"), L: 170mm(29")
  • Bottom Bracket
    FP-B902W
  • Velgen
    Giant GX03V 27.5"/29" 6061 Aluminum, Double Wall, 21mm Inner Width, Disc, 28h
  • Naven
    alloy, sealed bearing
  • Spaken
    Stainless 14G
  • Banden
    Maxxis Rekon Race 29x2.4" Rekon 27.5x2.4" 60 TPI wire bead
  • Maximale bandenvrijheid
    29X2.4"
  • Maximale kettingbladmaat
    32T
  • Gewicht
    13,79 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.